Hurtowa Sprzedaż Paliw Poznań

Pol Euro

Hurtowa Sprzedaż Paliw Poznań

Hurtownia paliw w Poznaniu to przede wszystkim Pol-Euro – firma z wieloletnim doświadczeniem w branży. Naszym klientom oferujemy najwyższej jakości oleje napędowe, opałowe, benzyny oraz jesteśmy autoryzowanymi dystrybutorami NOXy (AdBlue) – wszystko w atrakcyjnych cenach.

Nasza firma w Poznaniu zajmuje się nie tylko hurtową sprzedażą paliw, ale również ich transportem i dystrybucją do klientów. Dostawy realizujemy własnymi, dedykowanymi samochodami transportowymi, wyposażonymi w pompy i manometry z nadrukiem. Naszym klientom oferujemy również sprzedaż lub wynajem naziemnych zbiorników na olej napędowy z elektronicznymi systemami podawania paliwa.

Nasza hurtowa dostawa paliw w Poznaniu skierowana jest do firm transportowych, budowlanych i rolniczych z całego regionu. Gwarantujemy najwyższą jakość paliw tylko z baz OLPP na terenie całej Polski oraz szybką i rzetelną realizację zamówień. Nasze autocysterny spełniają wszelkie wymogi ADR, BHP oraz ochrony środowiska.

Szczycimy się naszymi klientami oraz doświadczeniem zdobytym na hurtowym rynku paliw. Jeśli potrzebujesz wysokiej jakości paliwa w konkurencyjnych cenach w Poznaniu, to Pol-Euro jest dla Ciebie. Zapraszamy do kontaktu i składania zapytań – chętnie spełnimy każde życzenie! 

POL-EURO

Sprawdź Naszą Ofertę

Hurtowa sprzedaż paliw

Zbiorniki

Noxy® AdBlue®