Hurtowa Sprzedaż Paliw Sieradz

Pol Euro

Hurtowa Sprzedaż Paliw Sieradz

Dla mieszkańców Sieradza i okolic Pol-Euro oferuje szeroką gamę produktów energetycznych. Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą specjalizującą się w hurtowej sprzedaży paliw płynnych, takich jak olej napędowy, olej opałowy, benzyna oraz jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem NOXy (znanego również jako AdBlue).  Współpracujemy z OLPP, dzięki czemu zaopatrujemy się wyłącznie w paliwa najwyższej jakości z baz na terenie całej Polski.

Posiadamy własne dedykowane samochody transportowe z pompami i drukowanymi licznikami, co pozwala nam szybko i bezproblemowo przewieźć paliwo w dowolne miejsce na terenie Sieradza i okolic. Oferujemy również sprzedaż lub wynajem naziemnych zbiorników na olej napędowy z elektronicznymi systemami podawania paliwa. Jako hurtownie paliw obsługujemy zarówno firmy transportowe, budowlane, jak i prywatne gospodarstwa rolne. Posiadamy bogatą bazę klientów oraz dobrze wyposażone zaplecze techniczne. Nasze zbiorniki spełniają wymagania ADR, BHP oraz ochrony środowiska. Zapewniamy szybką i rzetelną realizację zamówień, dzięki czemu nasi klienci mogą skupić się na swojej działalności lub realizować swoje projekty bez wyczerpania zapasów paliwa.

Jeśli szukasz solidnego dostawcy paliw w Sieradzu i okolicach skontaktuj się z nami już dziś. Nasz zespół doświadczonych fachowców z przyjemnością odpowie na Twoje pytania i przygotuje indywidualną ofertę dla Twojej firmy.

POL-EURO

Sprawdź Naszą Ofertę

Hurtowa sprzedaż paliw

Zbiorniki

Noxy® AdBlue®