Hurtowa Sprzedaż Paliw Warszawa

Pol Euro

Hurtowa Sprzedaż Paliw Warszawa

Szukasz sprawdzonej hurtowni paliw w Warszawie? Pol-Euro jest tutaj, aby Ci pomóc! Nasze usługi oferujemy zarówno firmom, jak i osobom fizycznym.

Jako dynamicznie rozwijająca się firmą i działamy w branży paliwowej od 2006 roku i obsługujemy teren całego kraju. Nasza firma specjalizuje się w sprzedaży hurtowej paliw płynnych takich jak olej napędowy, olej opałowy, benzyna oraz jest autoryzowanym dystrybutorem NOXy® (lub AdBlue®).

Paliwo dostarczamy własnymi specjalistycznymi samochodami transportowymi, wyposażonymi w dystrybutory i drukowane manometry. Ponadto oferujemy sprzedaż lub wynajem naziemnych zbiorników na olej napędowy z elektronicznymi systemami podawania paliwa. Możemy również świadczyć usługi transportowe oraz importować i sprzedawać pojazdy samochodowe.

Jako hurtownie paliw obsługujemy duże i małe przedsiębiorstwa oraz gospodarstwa domowe. Dostarczane przez nas paliwa pochodzą wyłącznie z baz OLPP na terenie całej Polski, gdzie gwarantowana jest ich najwyższa jakość. Ponadto nasze autocysterny spełniają wymagania ADR, BHP oraz ochrony środowiska. Jeśli potrzebujesz solidnego i punktualnego dostawcy paliw w Warszawie, skontaktuj się z nami już dziś! Bogata baza klientów oraz dobrze wyposażone zaplecze techniczne pozwalają nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie w branży.

POL-EURO

Sprawdź Naszą Ofertę

Hurtowa sprzedaż paliw

Zbiorniki

Noxy® AdBlue®