Hurtowa Sprzedaż Paliw Zduńska Wola

Pol Euro

Hurtowa Sprzedaż Paliw Zduńska Wola

Jeśli szukasz solidnego partnera biznesowego w hurtowej sprzedaży paliw na terenie Zduńskiej Woli i okolic, to Pol-Euro jest dla Ciebie idealnym wyborem. Od ponad 15 lat dostarczamy wysokiej jakości paliwa płynne, takie jak olej napędowy, olej opałowy, benzyna i AdBlue®, do firm transportowych, budowlanych i prywatnych gospodarstw rolnych.

Zajmujemy się nie tylko hurtową sprzedażą paliw, ale również pełnym transportem oraz sprzedażą lub wynajmem zbiorników naziemnych z elektronicznym systemem podawania paliwa. Dostawy paliw realizowane są naszymi specjalistycznymi samochodami transportowymi, wyposażonymi w pompy i drukowane liczniki. Dodatkowo jako autoryzowany dystrybutor NOXy® (AdBlue®) możemy dostarczać naszym klientom kompletne rozwiązania ograniczające emisje. Jesteśmy dumni z naszych klientów, którzy zaufali i korzystali z naszych usług w całej Polsce. Nasze paliwa pochodzą wyłącznie z hurtowni OLPP, które gwarantują najwyższą jakość i posiadają atesty. Nasze cysterny spełniają wymagania ADR, BHP i ochrony środowiska, a nasi kierowcy posiadają wszelkie niezbędne uprawnienia i doświadczenie.

Zaufaj firmie Pol-Euro jako niezawodnemu dostawcy paliw na terenie Zduńskiej Woli i okolic. Skontaktuj się z nami już dziś i zobacz, jak możemy pomóc w rozwoju Twojej firmy. 

POL-EURO

Sprawdź Naszą Ofertę

Hurtowa sprzedaż paliw

Zbiorniki

Noxy® AdBlue®