Hurtowa Sprzedaż Paliw

Pol Euro

Hurtowa Sprzedaż Paliw

Prowadzimy również hurtową sprzedaż oleju napędowego oraz oleju opałowego. Zapraszamy do sprawdzenia całej naszej oferty. 
Dzięki specjalnym dodatkom uszlachetniającym Eurosuper 95 pozwala właściwie dbać o silnik samochodu. Benzyna została wzbogacona o najwyższej jakości dodatki uszlachetniające. Należą do nich: detergent, który utrzymuje w czystości układ dolotowy i sprawia, że osady nie zanieczyszczają zaworów dolotowych i komór spalania oraz inhibitor korozji chroniący przed korozją silnik i układ paliwowy samochodu. Wyniki specjalnego testu badawczego dowodzą, że dodatki Eurosuper 95 w znacznym stopniu ograniczają zużycie paliwa i tworzenie się osadu, zmniejszają także ryzyko uszkodzeń i chronią silnik. Test czystości zaworów przeprowadzono w silniku Mercedesa, a wyniki badań porównano ze zwykłą benzyną nie zawierającą dodatków uszlachetniających. Benzyna Eurosuper 95 pozwala w pełni wykorzystać moc samochodu. Zapewnia równomierną pracę silnika i sprawia, że samochód zużywa mniej paliwa.

Dodatkowo benzyna bezołowiowa Eurosuper 95 sprawia, że silnik prawidłowo pracuje nawet przy dużym obciążeniu, zarówno w niskich, jak i wysokich temperaturach. Jej stosowanie pozwala wydłużyć okres wymiany oleju, zmniejszając w ten sposób jego zużycie. Wydłuża się także żywotność świec i układu wydechowego. Ponadto Eurosuper 95 chroni katalizator i przedłuża jego trwałość oraz zmniejsza emisję węglowodorów do atmosfery.

 

Właściwości benzyny bezołowiowej 95 Eurosuper produkowanej w Polskim Koncernie Naftowym ORLEN S.A.

 

Właściwości

Jednostki

Benzyna bezołowiowa 95
Wg ZN-ORLEN-38:2004

Liczba oktanowa badawcza

 

min. 95,0

Liczba oktanowa motorowa

 

min. 85,0

Gęstość w temp. 15 °C

kg/m 3

720 – 775

Zawartość siarki

mg/kg

nie więcej niż 50

Zawartość benzenu

%( V/V )

nie więcej niż 1,0

Zawartość węglowodorów aromatycznych

%( V/V )

nie więcej niż 35,0

Łączna zawartość tlenu

%(m/m)

nie więcej niż 2,7

 

 

 Ekoterm Plus to lekki olej opałowy do zasilania kotłów centralnego ogrzewania w domkach jednorodzinnych i ciepłowniach osiedlowych, wykorzystywany również m.in. w suszarniach oraz przemyśle.
Dokładamy wszelkich starań, by Państwa satysfakcja z wyboru naszego produktu i jego zakupu była jak największa: to dlatego olej Ekoterm Plus zawsze cechuje najwyższa jakość, bezpieczeństwo i wygoda użytkowania.

POL-EURO

Sprawdź Naszą Ofertę

Hurtowa sprzedaż paliw

Zbiorniki

Noxy® AdBlue®