sunset

Hurtownia paliw Pol-Euro – wybierz sprawdzonego dostawcę!

cze 6, 2023

Zakup paliwa, podobnie jak opłata za energię, stanowi stałą pozycję na liście wydatków każdego przedsiębiorstwa. To, jak wysokie są to nakłady zależy od tego, jaką działalność prowadzi firma oraz z ilu pojazdów czy maszyn korzysta. Wybór odpowiedniej hurtowni paliw szczególnie istotny jest w przedsiębiorstwach o profilu budowlanym, rolniczym czy transportowym. Dowiedz się, kim są odbiorcy hurtowni paliw, jakie zalety ma hurtowy zakup oleju napędowego czy oleju opałowego, a także czym charakteryzuje się dodatek do paliwa Naxy AdBlue. 

Hurtownia paliw – dla kogo przeznaczone jest to rozwiązanie? 

Hurtownia paliw Pol-Euro otwarta jest na współpracę zarówno z dużymi odbiorcami, jak i z mniejszymi, potrzebującymi jednorazowo dużej ilości paliwa. Kim są klienci hurtowni paliw? Przede wszystkim są to firmy, które działają na rynku paliw oraz firmy transportowe i duże gospodarstwa rolne. Warto wiedzieć, że hurtowe ilości paliw dostarczane są również do różnych instytucji budżetowych, takich jak urzędy, szkoły czy przedszkola. Do grona klientów hurtowych należą także odbiorcy prywatni, którzy potrzebują większej ilości paliwa lub mają jak ją przechować. 

Przedsiębiorstwo POL-EURO Sp. z o.o. to dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwo handlowo-usługowe, które charakteryzuje się wysoką jakością paliw oraz terminowością dostaw. Spółka działa już od 2006 roku i obejmuje obecnie swoim działaniem cały kraj. Paliwo przez nas dostarczane pochodzi tylko i wyłącznie ze składów OLPP na terenie całej Polski.Dzięki długiej obecności na rynku i doskonałej jakości produktów liczba kontrahentów stale rośnie, podobnie jak zainteresowanie ofertą. Głównym kanałem promocji firmy są rekomendacje naszych zadowolonych klientów. 

Co istotne, dostawy paliw realizowane są własnymi, specjalistycznymi środkami transportu do przewozu paliw, z pompami i licznikami z wydrukiem. Nasze cysterny spełniają wymagania norm ADR, BHP i ochrony środowiska. Ponadto oferowana jest nie tylko sprzedaż paliw, ale także sprzedaż lub dzierżawa naziemnych zbiorników na olej napędowy z elektronicznym systemem wydawania paliwa. Inne dziedziny, w których specjalizuje się firma to usługi transportowe, a także import i sprzedaż pojazdów mechanicznych. 

Hurtowa sprzedaż oleju napędowego i innych paliw –  zalety 

Hurtowy zakup paliw, a szczególnie używanego w wielu przedsiębiorstwach i gospodarstwach rolnych oleju napędowego, to doskonały wybór, który posiada wiele zalet. Do jednej z najważniejszych można niewątpliwie zaliczyć dużo korzystniejszą ofertę cenową, która pozwala zaoszczędzić kilkanaście groszy na litrze, co po przeliczeniu na hurtowe ilości okazuje się znaczącą kwotą. 

Ponadto skorzystanie z oferty, jaką jest hurtowa sprzedaż oleju napędowego i innych paliw to nie tylko ekonomiczna, ale także wygodna opcja dla klientów, ponieważ dzięki temu mają oni niemalże nieograniczony dostęp do surowca. Sprawia to, że pod względem logistycznym nie są oni uzależnieni od stacji paliw i mogą realizować swoje cele bez martwienia się o konieczność dojazdu do takiego punktu czy braków określonego paliwa. 

Do grona zalet można zaliczyć również łatwiejsze zarządzanie zasobami, ponieważ podczas hurtowej sprzedaży przedsiębiorca ma pełną kontrolę nad ilością zakupionego paliwa i wie, jaka jego ilość jest realnie wykorzystywana w firmie. Ponadto może on zdecydować się na nawiązanie długofalowej współpracy z dostawcą, co często przekłada się na ustalenie korzystniejszych, indywidualnych stawek. 

Zastanawiasz się, czy hurtowy zakup paliwa ułatwia pracę wyłącznie osobom zarządzającym przedsiębiorstwem? Zdecydowanie nie, jest to rozwiązanie, które cenią sobie również księgowe, ponieważ oszczędza im to dużo czasu poświęconego na księgowanie pojedynczych faktur. 

Ponadto, jeżeli jesteś rolnikiem i ubiegasz się o zwrot podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego może warto zdecydować się na jedną fakturę zamiast wielu, co ułatwi pracę nie tylko Tobie, ale także osobom rozliczającym wnioski? Pamiętaj, że posiadając paliwo w swoim zbiorniku nie musisz również poświęcać czasu na dojazd do dystrybutora, co może być szczególnie utrudnione w przypadku dużych maszyn rolniczych czy ciężarówek. 

Oferowany przez dostawcę paliw Pol-Euro Ekodiesel Plus to przyjazny dla środowiska olej napędowy, który wyróżnia się siedmiokrotnie niższą zawartością siarki niż wymagane jest to ustawowo w krajach UE. Ekodiesel Plus charakteryzuje się także wyższym wskaźnikiem jakości spalania, gwarantuje łatwiejszy zimny rozruch i wydajniejszą eksploatację samochodu poprzez podniesienie liczby cetanowej, która odpowiada za właściwości przeciwstukowe. 

Hurtowa sprzedaż oleju opałowego – ogrzej swój dom ekologicznie!

Kupując olej opałowy hurtem możemy zapewnić sobie bezproblemowe całoroczne ogrzewanie domu, bez martwienia się o ciągłe uzupełnianie niewielkich zbiorników. Warto pamiętać jednak, że taki zakup możliwy jest jedynie w dużych ilościach, więc trzeba wcześniej pomyśleć o odpowiednim magazynowaniu. Jeżeli zależy Ci na niskiej cenie warto zakupić olej opałowy na początku zimy, jednak może być on już wtedy trudniej dostępny. 

Oferta firmy Pol-Euro kierowana jest przede wszystkim do klientów indywidualnych, którzy wykorzystują olej opałowy do ogrzewania budynków mieszkalnych, ale również do rolników wykorzystujących olej opałowy w procesach produkcji rolno-spożywczej. Zamówienia realizowane są specjalnym transportem już w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia. 

Noxy AdBlue – istotny dodatek do paliwa 

Największy koncern chemiczny w Polsce, Grupa Azoty, dostarcza na rynek nie tylko najwyższej jakości nawozy azotowe i wieloskładnikowe, ale także wodny roztwór mocznika pod postacią produktu Noxy AdBlue. Ten wysokiej jakości preparat używany jest w katalizatorach pojazdów z silnikiem diesla i służy do ograniczenia emisji tlenków azotu, a tym samym redukcji spalin. 

Profesjonalne podejście, wiedza z zakresu procesu logistycznego i produkcyjnego oraz ogromny potencjał Grupy Azoty to główne czynniki odpowiadające za stały dostęp do produktu. Działania Grupy mają na celu stałe zaspokojenie popytu na produkt, który coraz popularniejszy staje się zarówno na rynku krajowym, jak i na zagranicznym. Dla zagwarantowania najlepszej klasy produktu zapewnione zostało bezwarunkowe spełnienie norm ISO 22241, co potwierdzane jest stosownym certyfikatem właściwym dla danej partii produktów opuszczających zakłady. 

Produkt chemiczny Noxy AdBlue wykorzystywany jest w technologiach oczyszczania spalin, przede wszystkim w procesach, gdzie dochodzi do zredukowania szkodliwych tlenków azotu do postaci nietoksycznego azotu oraz nieszkodliwej pary wodnej. Produkt ten wykorzystywany jest głównie w branży motoryzacyjnej, w szczególności w pojazdach z system SCR. Pozwala to ograniczyć emisję spalin, dostosowując ich poziom do obowiązujących norm unijnych. 

Przedsiębiorstwo Pol-Euro oferuje dostawę tego produktu klientom na terenie Polski oraz w granicach Europy. Możliwy jest transport luzem w autocysternie, jak też dowóz produktu w mniejszych opakowaniach pod wskazany adres. Celem zabezpieczenia produktu przed zanieczyszczeniami oraz dla zapobieżenia korozji na stosowanych przyrządach, wszystkie elementy zbiorników i kontenerów, służących do transportu NOXy wykonane są z odpowiednich materiałów, takich jak wyroby z wysokostopowych stali austenicznych oraz tworzyw sztucznych. Odpowiedni transport tego produktu jest bardzo istotny i warto powierzyć go profesjonalistom. 

Mając na uwadze wysoką jakość transportowanego produktu oraz dbałość o zachowanie jego pierwotnych właściwości należy unikać długotrwałego przewozu w temperaturze przekraczającej 25°C. Jest to optymalne rozwiązanie, które pozwala uniknąć rozkładu mocznika i/lub odparowania wody przy wykorzystaniu zbiorników wentylowanych. Przestrzeganie określonych zasad postępowania jest niezwykle istotne dla zachowania odpowiednich właściwości produktu.