46 8743218

Lat doświadczenia

Hurtowa Sprzedaż Oleju Napędowego

……………………………….

 

Ekodiesel Plus to przyjazny dla środowiska olej napędowy. Nowe paliwo do silników dieslowskich wyróżnia się siedmiokrotnie niższą zawartością siarki (0,005%) niż wymagane jest to w krajach UE. Stosując nowy olej napędowy użytkownicy pojazdów przyczynią się do ograniczenia emisji siarki w spalinach samochodowych. Ekodiesel Plus charakteryzuje się również wyższym wskaźnikiem jakości spalania, gwarantuje łatwiejszy zimny rozruch i wydajniejszą eksploatację samochodu poprzez podniesienie liczby cetanowej, która odpowiada za właściwości przeciwstukowe. Powyższe parametry wystawiają naszemu olejowi napędowemu świadectwo najwyższej jakości i gwarantują niezawodność eksploatacji.

 

 

Ekodiesel Plus, podobnie jak inne paliwa PKN ORLEN SA wyposażony jest w pakiet biocydów, zabezpieczających paliwa przed skażeniem mikrobiologicznym, które utrudnia eksploatację silników.

Produkcja trzech odmian Ekodiesla Plus: letniej, przejściowej i zimowej pozwala na jego stosowanie w naszej strefie klimatycznej przez cały rok, nawet do spadków temperatury czasie zimy do -25 stopni.

 

Właściwości Jednostki Ekodiesel Plus 50
Odmiana B,D,F
Metody badań według
Liczba cetanowa nie niższa niż 51 PN-93/C-04030
Gęstość w temp. 15 °C kg/m3 820 – 845 PN ISO3675:1997
PrPN EN ISO 12185
Zawartość siarki mg/kg nie więcej niż 50 PN-88/C-04005
EN ISO 14596
ASTM D 5453
Temperatura zablokowania zimnego filtru (CFPP) °C od 0 do -25 (w zależności od odmiany) PN-92/C-04114

 

.

..

.

..

.

..

Wieloletnie doświadczenie

Specjalizujemy się w sprzedaży paliw ciekłych i ich dostarczaniu bezpośrednio do klientów przy użyciu własnych środków transportu. Oferowane przez nas paliwo pochodzi wyłącznie z baz paliw PERN. Transport odbywa się w pełni ubezpieczonymi cysternami samochodowymi spełniającymi wymagania norm ADR , BHP i ochrony środowiska oraz wyposażonymi w legalizowane liczniki potwierdzające ilość dostarczonego paliwa. Oferujemy swoim klientom paliwo najwyższej jakości, zawsze certyfikowane atestem.

Hurtownia paliw Pol-Euro – wybierz sprawdzonego dostawcę!

Hurtownia paliw Pol-Euro otwarta jest na współpracę zarówno z dużymi odbiorcami, jak i z mniejszymi, potrzebującymi jednorazowo dużej ilości paliwa.