46 8743218

Lat doświadczenia

Hurtowa Sprzedaż Oleju Opałowego

……………………………….

 

Naszą ofertę kierujemy do klientów indywidualnych wykorzystujących olej opałowy do ogrzewania budynków mieszkalnych, rolników wykorzystujących olej opałowy w procesach produkcji rolno-spożywczej (np. suszarnie, dojrzewalnie, chłodnie, kurniki, szklarnie itp.) Sprzedajemy olej opałowy LOTOS RED cały rok. ) oraz firm wykorzystujących olej opałowy w instalacjach grzewczych i produkcyjnych.Zamówienia realizowane są transportem specjalnym w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.

.

..

.

..

.

..

Wieloletnie doświadczenie

Specjalizujemy się w sprzedaży paliw ciekłych i ich dostarczaniu bezpośrednio do klientów przy użyciu własnych środków transportu. Oferowane przez nas paliwo pochodzi wyłącznie z baz paliw PERN. Transport odbywa się w pełni ubezpieczonymi cysternami samochodowymi spełniającymi wymagania norm ADR , BHP i ochrony środowiska oraz wyposażonymi w legalizowane liczniki potwierdzające ilość dostarczonego paliwa. Oferujemy swoim klientom paliwo najwyższej jakości, zawsze certyfikowane atestem.

Hurtownia paliw Pol-Euro – wybierz sprawdzonego dostawcę!

Hurtownia paliw Pol-Euro otwarta jest na współpracę zarówno z dużymi odbiorcami, jak i z mniejszymi, potrzebującymi jednorazowo dużej ilości paliwa.